4 Followers
21 Following
hanifefatmaalbayrak

Romancekolik

Bir Romancekolik'in kitap itirafları...

Currently reading

Beneath Him
C. Shell
Heaven Sent (Rebel Walking, #2)
Hilary Storm
Her Officer and Gentleman - Karen Hawkins Kitaba başlamam uzun sürsede çabuk bitirdim ve tadı damağımda kaldı. Duygusallığı, espiritüelliği, anlatım şekli, karakterleri kısacası herşeyi gayet güzeldi. Zevk alarak okuduğum romanlardan biri arasına girdi. Olaylar Westerville vikontu Christian'ın annesinin ölümüne Massiangale dükünün sebeb olmasına dair kanıtlar toplamasıyla başlıyor. Dük ün torunu Elizabeth i baştan çıkarıp bilgi sızdırma peşindeyken kızın çekimine fazlaca kapılıyor ve bu çekim kızın şöhretini lekeleyip planlarını altüst etme derecesine getiriyor. Espirili dialoglarla süslenmiş bu kitabı zevkle okucaksınız...

Kitapta çok güldüğüm bir yer vardı paylaşmak istedim;

"Ah ne olur açıklama yapmayın. Kekelemeniz çok hoşuma gidiyor."

"Nasıl böyle bir şey söylersiniz?"dedi Beth

Adam sırıttı. "Çünkü dudaklarınızın sesleri çıkarırken büzülmesine bayılıyorum. Kekelemeniz tamamen baştan çıkarıcı. Sorunlu dudaklarınızı öpmem için bir davet sanki."

"Eğer kekelemenin bir öpücük daveti olduğunu düşünüyorsanız, neyse ki geğirmiyorum, çünkü onuda yatağıma bir davet olarak düşünebilirsiniz."


İşte koptuğum an :D Kız dehşet zeki adamın niyetini ikinci görüşünde anlıyor resmen =))) Kahramanımızda eski bir eşkıya :D Baya insan soymuş eskiden. Takma ismide Centilmen James :D çok canlar yakmış bu uğurda =))) Yalnız sokağa düşme olayları felan var adamın ama yazar pek değinmemiş oralarda fazla bir acıtasyon yok ama buda beni ilk kitapta heralde yeterince yaptığı için ikinci kitapta o kadar değinmediği düşüncesine itti. Tabi birinci kitabı bilemiyoruz şimdilik =)) Gerçi çok yakında çıkıcakmış haberleri geldii =)) Mutlaka okuyunn ;)