4 Followers
21 Following
hanifefatmaalbayrak

Romancekolik

Bir Romancekolik'in kitap itirafları...

Currently reading

Beneath Him
C. Shell
Heaven Sent (Rebel Walking, #2)
Hilary Storm
Dead to the World - Charlaine Harris English Review;

Well this books is boring, the only reason I finish is Eric. In this book Eric lost his memories. And Sookie took him, her own house. Yeah but this is not the usual seductive Eric, this is confused, kind, interested in people type Eric. Yes yes I know that weird thing to do for Eric!!

But that is the truth. Some kind of witches be spell him for own a control with the city and Eric's business. And again Sookie is in trouble but this time both way. Herself and her brothers is in trouble. Jason date with some shape shifters girl and vanished few days after and Sookie thinks witches abduct him.

And finally old Eric's wishes come true and Sookie yielding tower him. They have sex but after war and Eric's mind restored, Eric doesn't remember what happened after he loose his memories. And Sookie didn't tell her the truth. In this way book finally end and took misery from my part.

Türkçe Yorumum;

Kitabı cidden Erik için okudum başka bir şey için değil. Çok sıkıldım bitsin artık dediğim yerler oldu ama aksiyonlu yerlerdede kendimi kaptırdım. Yazarın ya tarzını unuttum ben yada bu kitapta bir sorun var ilk 3 kitapta aldığım zevki alamadım. Allahtan Erik vardıda biraz çekilebilir oldu işler. Evet hikayemiz Erik'imizin yarı cıbıldak yollarda sürtmesi ve Sookie'nin işe bak ona çatmasıyla başlıyor. Bakıyor bu Erik kafayı uçurmuş tanımıyor onu vs ilk başta inanmıyor bizim kız.

Gene yatağa atmak için yeni bir numara sanıyor ama değil. Şehri cadılar işgal etmiş hem şehri hemde Erik'in işlerini istiyorlar. Erik elbette kabul etmemiş ve cadılardan biri ona büyü yapmış ve hafızasını kaybetmiş. Sookie Pam'e durumu haber verirmez vermez Pam soluğu orda alıp bütün bunları anlatıyor. Şansa o anda Jasonda orda para karşılığı Erik'in burada kalabileceğini söylüyor ve daha Sookie ağzını açmadan anlaşmaya varılıyor. Sookie napsın libidosunun tavan yapmasınan eden olan bu adamla bir süreliğine aynı evde kalmak zorunda!

En sonunda baştan çıkarmaya karşı gelemeyip şeytanada uyuyorlar tebisi. Bu arada saftifi Jason kıçına kadar belaya batmayı eksik etmiyor gidiyor elin şekilden şekile giren kızıyla yatıyor kıskanç bir sevgiliye maruz kalıp kaçırılıyor ha bide panter adam olma olasılığı var bir daha ki ay. Saftiri olmak bünyeye zarar işte. Sonracığıma bizim teze kumru çiftler savaşa gidiyorlar baya kanlı oluyor savaş işte Erik'i görseniz bu halini yer bitirirsiniz yok böyle bir şey içiniz eriyor olaflarıya :D ahh ahh :D

Eve gidiyorlar Sookieyle bir bakıyorlar bu Alcide'in gezenti kaltak kız arkadaşı orda nedenide şu Alcide bunun ne kaltak olduğunu gördü tebisi tekmeyi bastı ona şimdi kuyruk acısı var onuda Sookie'yi öldürerek geçirme niyetindeydi ki yanlış tongaya bastı :D Erik kurşunun önüne atladı Sookiede kız şoktaydayken abisinin pompalısıyla mıhladı onu. Temizlik işler vs vs derken uyudular ertesi gün Eric kendine gelmişti :D Ve hafızasını kaybettiği zamanlardan hiç bir şey hatırlamıyor! Sookide safım saftiri gaydırı gubbağım anlatmadı iyi mi - böyle kahramanlardan inefret etme eğilimindeyim - öyle işte tuhaf bir son oldu :D