4 Followers
21 Following
hanifefatmaalbayrak

Romancekolik

Bir Romancekolik'in kitap itirafları...

Currently reading

Beneath Him
C. Shell
Heaven Sent (Rebel Walking, #2)
Hilary Storm
Club Shadowlands (Masters of the Shadowlands, #1) - Cherise Sinclair

Bu yorum aynı zamanda Romancekolikte yayınlanmıştır.

Rating; 3.5/5

Öncelikle kitabın içerdiklerine bakalım;

Zachary; Gölgeler Diyarı Kulübünün sahibi, namı değer Efendi Z, dul iki çocuklu, psikolog, ilk bakışta kızımızdan hoşlanmış ve etrafta dönen şeylere karşı ilgisini görünce şansını denemek isteyen taş gibi varlık!

Jessica; Mühendis, bekar, fırtına da arabası bozulmuş ve en yakın yere sığınayım derken orasıda bir seks kulübü çıkmış mı? Efendiside pek bir ilgisi çekmiş, arabanın fenerine maruz kalmış geyik misali etrafa şaşkınlıkla bakan, bu konularda masum bir kızımız!

Diğer karakterler çok az bahsedildiği için girmiyorum. Hikayeyi sevdim ama 4 mü versem üç mü versem diye düşündüm. Ortasında karar kıldım. Efendi Z beni etkiledi ama ne bileyim olayların hızlı gidişi işin eğlencesini mi kaçırdı nedir? İkilinin arasındaki şehvet apaçık ortada ama diğer duyguları çok az hissedebildim. Onlarda kızın başına gelen iki tane ortama mal olmuş gösterilerdi. Sonrasında baya anlayışlı bir Z ile karşalaştık. Ayrıca kızı paylaşmasına - tam anlamıyla değil ama bir gösteri uğruna başkasının ona ellemesine izin vermesine - sinir oldum...

Olay bizim kızın arabasının fırtınada bozulmasıyla yakınlarda ki ilk yerleşime sığınmasıyla başlıyor. Bu yerin ne olduğunu eline imzalamadan giremeyeceğini belirttikleri şeyi okumadan imzalayana kadar bile fark etmiyor. Ne zaman ki salona giriyor ve bir şeylerin çok ama çok yanlış olduğunun farkına varıyor. Herşey bir yana kapıda ilk karşılaştığı adam ise oldukça ilgisini çekmiştir. Barda bir kaç içki içip içinin ısınması talimatı verilir ama Jessica olduğunda daha fazla meraklıdır olanlara. Etrafta dolaşır. Aslında etrafı keşfetmesine Z izin veriyordur. Kartal gibi onu uzaktan izliyor, gördükleri karşısında tepkilerini gözlemliyordur. Kadın tam anlamıyla itaatkardır ama bunu kabullenecek güce sahip midir?