4 Followers
21 Following
hanifefatmaalbayrak

Romancekolik

Bir Romancekolik'in kitap itirafları...

Currently reading

Beneath Him
C. Shell
Heaven Sent (Rebel Walking, #2)
Hilary Storm
Fifty Shades Freed  - E.L. James Bu yorum aynı zamanda Romancekolikte yayınlanmıştır.

Rating 1.5/5

Yazara büyük bir isyanım var. Bu seri ya 2'de bitmeliydi ya da adam gibi bir üç yazmalıydı. Bu ne allah aşkına. Anladık erotic-romance de kitabın yarısından fazlasında tavşan misaliydiler. Tamam, bu bile bir süre ayrı kalsalar, olaylar olsa boğmazdı. Zira ilkte ve ikincide boğmadı. Ama yok. Christian kızı saniye gözünün önünden ayırmadı, bana olanlar oldu. Kitabı yüzdeye bölersek;

İlk %35'lik kısmı - Balayı eve dönüş vs - Sıkıntıdan patladım.
Sonraki %20'lik kısmı - Bizim kızın peşine düşülmesi, ailecek tatil vs vs - Tamam, aksiyon bir anda ayılttı beni. Aile ile tatil güzeldi ama daha da güzel olabilirdi. Gene bir olay yaşandı tabii.

Sonraki %35'lik kısmı - Buralarda neler olduğunu hatırlamak bile istemiyorum - Sıkıntıdan öldüm geberdim. Arada Christian'ın bebek haberi olayındaki tepkileribiraz gözümü açtı itiraf edeyim. Ha bide bizim kızın onu terk ettiğini sandığı yerler.

Sonraki %10'luk kısmı - Zaten sona yakın olan yer - Güzeldi. Klasik evli,mutlu,çocuklu bitti. Ama bittiğinde kendime ben kaç gündür buna neden zaman harcıyorum dedim.

Sonu hoş olsada kitap başlı başına yazarın ne yazacağını bilmezliğiyle doluydu. Christian, yavrum, kusura bakma ama 1 verecektim senin hatrın için 2'de karar kıldım. Artık seni okuyamayacağım için içim sızlasada şu kitap gibi bir tane daha okuyacağıma hiç okumayıp seni aklımdaki son halinle hatırlamak daha iyi. Bir daha görüşemeyecek olsakta sözünle sonlandırmak istiyorum bu yorumumu :)

We love you :)

Laters, baby ;)