4 Followers
21 Following
hanifefatmaalbayrak

Romancekolik

Bir Romancekolik'in kitap itirafları...

Currently reading

Beneath Him
C. Shell
Heaven Sent (Rebel Walking, #2)
Hilary Storm
Paradise - Judith McNaught Bu yorum aynı zamanda Romancekolikte yayınlanmıştır.


Judithle tanışma sebebim Matt ♥

Çok seviyorum bu adamın laflarını, umursamazlığını, azmini...Evet, bu kitabı alış maceram şöyledir; her zamanki gibi kitapçıda dolaşırken hep gözüme bu kapak çatıyordu. Bir kitapsız anıma gelip "Kitap Özeti Filan Okumadan" aldım ve muhteşem bir kitap çıkmasıyla kendimi Judithkolik olarak buldum. Matt sevgimde cabası tabii. Kendilerinin yeri her zaman ayrıdır bende.

Hikayemizi azıcık aktarayayım. Kızımız Meredith zengin bir babanın tek çocuğudur ve annesi kaçıp gitmiştir. Babası onunda annesi gibi olucağı için kızı çok sık boğaz ediyordur. Matt ile bir partide tanışırlar ama bu partide kızın babası da vardır. Napsa da bu ikiliyi birbirinden uzak tutamaz. İlerleyen saatler bu ikilinin geleceğini ateşleyecektir.Bir yıldırım nikahı, çocuk düşürme, gözyaşları, entrika, 11 yıl ayrılık ve getirileri bizi bu kitapta bekleyenler. Mutlaka okumanızı öneririm. Matt'in unutmadığım bir diyalogunu sizle paylaşacağım. Aklımda kalanıyla yazacağımdan tam uygun olamayabilir.

Matt bir sevgilisiyle tartışıyordur. Kız kamyonuyla onu evin önünden almaması söylemiştir. Matt ise;
"Ya seni evinin önünden alırım ya da akşam için başka bir plan yap" diyor kızda
"Kamyonetini evin önünde görürse babama ne derim?" diye karşılık verince

"Limuzinini tamire vermiş dersin " diyerek son lafı söylemiş oluyor Matt.


Ahh müthiş seksi yaratık :) Kitabı tekrar okuyasım geldi. Çok ilginç bir şekilde ilk kitabım olmasına rağmen tüm kitapları en az ikişer kere okumuşken bunu bir kere okumuşum. Ama ilk gün ki gibi aklımda herşey. Ayrıca bakın buda bir yerde Matt'e yakıştırılmış biri ve cuk oturmuş demekten geri duramayacağım;

description