4 Followers
21 Following
hanifefatmaalbayrak

Romancekolik

Bir Romancekolik'in kitap itirafları...

Currently reading

Beneath Him
C. Shell
Heaven Sent (Rebel Walking, #2)
Hilary Storm
Until You - Judith McNaught Bu yorum aynı zamanda Romancekolikte yayınlanmıştır.

Ben bu karakteri İçinde Aşk Saklıda pek sevdim, kitabı olduğunu görüncede kapıp aldım ve çok mesudum. Stephanda da yer yer öküzlükler sezsekte, ben ona kızamıyorum.

Hikaye kızımız Sheridanın - namı değer Sherry - pek fingirdek, aklı beş karış havada bir kıza deniz aşırı yolculukta refakat edip kızı kaybetmesi ve nişanlısına ne diyeceğini bilemez bir şekilde güverteye koşup haberi vermesinin akabinde kafasına kargolardan birinin çarpıp hafızasını kaybetmesiyle başlıyor.

Stephanımız da durum ise vahim. Bir adamı at arabası kazasında öldürmüş. Akabinde de adamın nişanlı olduğunu ve nişanlısının yarın limanda olucağını öğrenmiştir. Bir koşu üzücü haberi kadına vericektir ama kadın kaza geçirir ve evine alıp her türlü bakımını üstlenir. Sherry bir süre sonra uyandığında ona nişanlısı olduğu yalanını söyler ve işler arap saçına olmaya başlar. Sherry'nin düğünden kaçması ve Stephanın doğum gününde kıza o tavırlarına feci uyuz oldum. Abisinden pek bir ders almış kerata. Öyle yada böyle severek okuduğum bir hikayeydi.