4 Followers
21 Following
hanifefatmaalbayrak

Romancekolik

Bir Romancekolik'in kitap itirafları...

Currently reading

Beneath Him
C. Shell
Heaven Sent (Rebel Walking, #2)
Hilary Storm
Forgotten Husband - Helen Bianchin Bu yorum aynı zamanda Romancekolikte yayınlanmıştır.

Uzun bir Beyaz Dizi perhizinden sonra bir tane elime aldım. Classicler ve High Life genellikle tercihlerim arasındadır. Helen Bianchin'de Harlequin'in sevdiğim yazarlarından biri olduğundan önce okumak istedim.

Hikaye direkt kazadan sonra hastanede gözünü açan, evlendiği seski İspanyolu tanımayan ama ondan hamile olan bir bayanın kafa karışıklığıyla başlıyor. Hikaye yazarımızın çoğu kitabına göre aksiyon dozajı düşük bir şekilde ilerliyorlar. Hastaneden taburcu olan kızımız bir süre uzakta, sahildeki evlerinde ruhsal ve bedensel olarak iyileşmeye çalışıyor. Bu süreçte kocasını, yaşadıklarını hatırlamaya çabalarken Alejandro pekte taviz vermemektedir. Sonra gerçekler ve bi adet "öteki kadının" belirmesiyle çiftimizin mutlu günlerine hafifçe gölge düşmüştür ama merak etmeyin! Kızımız bu sefer Alejandro'nun becerikli ellerinden kaçamayacaktır. ;)

Açıkçası hikaye Classiclerden beklemeyeceğim bir ateşli sahnelere sahipti. Kötü olduğu için değil sadece yadırgadığım için söylüyorum. Bunun dışında Alejandro karakterini tabii ki sevdim. Hatta yaptığı şeylerin amacını öğrenince daha da hoşuma gitti. Tek sorun hikayenin bir yerden sonra monotonluktan bende neredeyse uyuklayacak bir etki yaratmasıydı. Hah birde İspanyol karakterleri özlemişim. :)