4 Followers
21 Following
hanifefatmaalbayrak

Romancekolik

Bir Romancekolik'in kitap itirafları...

Currently reading

Beneath Him
C. Shell
Heaven Sent (Rebel Walking, #2)
Hilary Storm
Real - Katy Evans Dört verdim ama kararsızım. Kitaba karşı görüşlerim kaç kere değişti ama tek değişmeyen şu yalama meselesi. İnanın yanlış duymadınız. Adamın hayvani olarak adlandırılan bir yalama fetişi var. Her yer nasibini alıyor bundan. Ay yok, hayali bile itici bana göre. Bunun dışında cidden dengesiz bir erkek karakterimiz var hatta bunu destekleyen akıl hastanesi geçmişide var. Tescilli anlayacağınız.

Kitabın yarısına kadar çiftimiz arasındaki seksüel gerilimden çamaşır ipine dönmüşken, sonra yaz sıcağına maruz kalmış elektrik telleri gibi gevşedim azıcık. Bir ara sıkıldım, cidden bırakmayı düşündüm. Yazar öyle noktalara getirmişti ki hikayeyi, günlük olaylarla boğmaktaydı bizi. Ondan sonra pir açıldı. Remy koçum manyaksın sen diyecek durumlarla karşılaştık. Sonu hüzünlendirdi ama devam kitabı olacağını söylemiş yazarımız. E herşey yaşanmış, mutlu sona ermişti hani?

Konumuza gelirsek Remington profesyönel ligten uzaklaştırılmış bu sebeple illegal yollarla - öyle anladım ama görüntü pek öyle göstermiyordu kitapta buda bi soru işareti kafamda - dövüş yapan, gönüllerde taht kuran, süper playboy, party-rocker bi tip. Kızımız ise Olimpiyat madalyası hayaline sakatlıkla veda etmiş bunun yerine sporculara rehabilitasyon hizmeti veren biri.

Arkadaşının ısrarıyla Remy'nin maçını izlemeye giderler ve oğlumuz kızı gördüğü anda mimlemiştir. Hatta Brooke oradan kaçmaya çalışırken rakibini rekorluk bir saniyede sırf ona yetişebilmek için knockout etti vatandaş. Gitti kızı öptü, adını öğrendi. Arkadaşı numarasını bile yumurtladı. Bu olayın akabinde bir gecelik ilişki yaşamayı bekleyen kızımızın elinde bir adet iş teklifi buldu mu? Egosuna azıcık darbe vurulan kızımız bu adamla iş yapa dursun Remy'nin tekrar ligten atılması için komplolar etrafta dönmektedir. Bir de Brooke rakip dövüşçünün yanında hiç ummadığı birini görür mü? Bu kişi belkide tüm ilişkilerini yok edecektir.