4 Followers
21 Following
hanifefatmaalbayrak

Romancekolik

Bir Romancekolik'in kitap itirafları...

Currently reading

Beneath Him
C. Shell
Heaven Sent (Rebel Walking, #2)
Hilary Storm
Hot Ticket - Olivia Cunning Bu yorum aynı zamanda Romancekolikte yayınlanmıştır.

Vuhuuu! Jace'e de böyle kapak giderdi şimdi. Süper. Ee kitabada süper olmaktan başka bir şey bırakmamış. Tamamen keyifle okudum, gayet akıcıydı. Jace aşığı oldum, çıktım.

description

Biz kadınların sonunu bu yaralı erkeklere zaafımız getirecek kardeşim. İçim cızlaya cızlaya okudum. Okurken yazarımızı da takdir ettim. Süper bir kurgu yapmış. Zaten seriden manyak bir özgünlük akıyor. Karakterlerinden tasvirlerine, esprilerinden tut bence herşeyi özgün, sevilesi, bağrına basılası.

Kitabı aslında çıkalı beri bilerek bekletiyordum. Rock Hard'ı okuyanlarınız varsa bilir. Kadın karakterimiz Aggie ile orada karşılaşıyoruz. Ama nereden öyle bir şey sezmişsem bilemiyorum, kızımızı ben yaşlı olarak algılamışım. Buna dominatrix olması - dominantın bayan versiyonu işte, hani şu kırbaçlar sallayan, lateks korseli, uzun deri çizmeli hatırladınız mı? - ve konuşma/düşünme biçimide neden olmuş olabilir. Jace çok genç daha 26'sında, kadının yaşlı olması benim için kötü olmuştu. Velhası kelam Aynur'un bana yeşil ışık yakmasıyla kitaba yumuldum. İşlerim dolayısıyla bir haftada okumak zorunda olmam hiçte duygularımı etkilemedi. Severek, ağlayarak, kahkahalar atarak kitabı sonlandırdım.

Jace'in veya Aggie'nin geçmişlerine inmek istemiyorum, dolayısıyla size kitabıda anlatmayacağım. Zira o duyguları, şokları, hüzünleri okuyarak yaşamanızda yarar görüyorum. Kitabı ben hissettim.

Gelelim benim ilk kitaptan beri platonik olarak aşık olduğum Eric'e. Bu kitapta "yalnızım dostlar yalnızım" moduna girmiş benim üşengeç yarim. Biraz geçmişini de açtı ya merakım Nirvana yaptı. Ben nasıl Ağustos'u bekleyeceğim?! Beklesemde o kızı bu oğlana nasıl yar edeceğim. Şimdiden oturup, kara kara düşünüyorum. Ahh Eric.

Son olarak bu seride ki hijyen sorunu beni grubun temizlikçisi Hanife abla olmaya ittirtecek duruma geldi. Tabii grubu temizlemek için insanın şöyle bir Super Cleaner Lady olması lazım.

description

Benden şimdilik bu kadar. Eric'in kitabı hakkındaki yorumumda da görüşmek üzere!