4 Followers
21 Following
hanifefatmaalbayrak

Romancekolik

Bir Romancekolik'in kitap itirafları...

Currently reading

Beneath Him
C. Shell
Heaven Sent (Rebel Walking, #2)
Hilary Storm
Rock Hard - Olivia Cunning "Hay ben böyle işe. Offf ben önce Sed'in hikayesini okumak istemiyordum ama. Adam diğerleri kadar ilgimi çekmiyor ne yapayım. Birde o kalbini kıran şırfıntı ile beraber olacakmış. Peh."

Demiştim kitapta meh çıktı zaten. Daha ilkinde ben Sed karakterini sevememiştim zaten. Birde bu kitapta dengesizliği yeni bir seviyeye kavuştu. Onu iki yıl önce okul parasını yatıramayacak kadar çulsuz olduğu için terk ettiğini sanan eski nişanlısını bir kulüpte striptizcilik yaparken buldu, hop kızı sahneden alarak domino gibi bir dokunuşla zincirleme kazalara sebep olmuş oldu. Sonra saçma bir şekilde Brian'ın eşi kızı yardımcı olarak aldı. Daha işinin ilk saati dolmadan birbirlerini yatakta filan buldular.

Birbirlerine herşeyin "seks" olduğu yalanını söylemeyide unutmadılar tabi. Sonra ki dönemler acı, tatlı olsada güzel geçti. Trey bir beyin ameliyatı geçirmek zorunda kaldı striptiz kulübünde ki dayak yüzünden. Sed her olayda ki gibi bütün suçu üstüne aldı. Yüklendi de yüklendi kendine. Tam çiftimiz kalp, çiçek kıvamına gelmişken kızın okulunun başlamasına az kaldı mı? Oğlanda kızı inandırıcı şekilde sertçe kovarsam geleceğinin peşinde koşup benim yüzünden geride kalarak pişman olmaz diyerek kızı attı mı otobüsten yaka paça?

Bunların vegastaki eyfel kulesinin tepesinde çekilen gizli seks kasedininde nete sızmasını fırsat bilen hocası kızı sınıfada bir güzel rezil etti. Kız yine gurur murur tanımadı adama gitti. Sed iki kez kızı iteledi, kakaladı. Sahneye çıkıpta boğazında ki damarı bir güzel patlattı mı? Kızımız tabii yanı başından ayrılmadı. Sağlığına kavuşturdu. Derken blah blah mutlu son. Bana sıkıcı geldi kitap. Diğer kitapları merak ediyorum ama beklemem lazım maalesef.