5 Followers
23 Following
hanifefatmaalbayrak

Romancekolik

Bir Romancekolik'in kitap itirafları...

Currently reading

Beneath Him
C. Shell
Heaven Sent (Rebel Walking, #2)
Hilary Storm
Forget Me Not - Sarah Daltry Rating; 3.5/5

Bu yorum Blog Tur kapsamında
Jack'e göre Lilly şımartılmış bir zengin züppe. İlişkilerin sadece sekse dayalı olmasına razı oldukça. En azından onu tanıyana kadar...

Lilly'e göreyse Jack terk edilmesinin acısını dindirmesine çok ihtiyaç duyduğu bir dikkat dağınıklığı. Adam ona uzun zamandır edindiği fantazilerini nasıl hayata geçireceğini öğretiyor. Ama sadece arzu herşey için yeterli olabilir mi?

Jack'in Lilly'e erkek arkadaşlık yapması oldukça tatlıydı. Onun için bir ilk olduğundan napacağını bilemese de bu konuda elinden gelen yapması çok hoştu. Ama Derek Lilly'le aralarını düzeltmek için geldiğinde cidden üzüldüm. Zorlu bir duruma düşmüştü. Derek futbol oyuncusu, zengin, yakışıklı biriyken kendi fakir, kötü alışkanlıkları ondanda kötü geçmişi olan biri.

Jackleyken Lilly'den biraz hoşlanmaya başlamıştım. Değişmeye daha olgunlamaya başlamıştı. Olaylar kötüleştiğinde iki adamıda hayatından atma fikri bence en doğru karardı. Aşk üçgeninin ortasında kalıpta mantıklı davranan bir karakter görmek samanda iğne aramak kadar zor! Olayların geliştiği yönden oldukça memnunum. Onlarda bende sonunda erdik muradımıza.:)